سلب مسئولیت از مطالب پزشکی سایت

مجموعه اکسیرطب همواره در تلاش است تا معتبر ترین محتوا های پزشکی و طب سنتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. اما توجه به این نکته ضروری است که تمامی مطالب ارائه شده در سایت اکسیرطب صرفا جنبه اطلاع رسانی و مطالعاتی دارند لذا به هیچ عنوان نمی توان بدون مشورت با پزشک متخصص و به طور خودسرانه شروع به درمان بیماری ها کرد.

 

همواره هدف سایت اکسیرطب تولید محتوایی بوده است که علاوه بر اعتبار و اتقان علمی، بتواند سبک زندگی مناسبی را (اعم از تغذیه و غیر تغذیه) به شما معرفی کند تا از بیماری های مختلف پیشگیری کنید و تاکید اصلی آن بر پیشگیری از بیماری ها است تا درمان آنها. بنابراین بسیاری از مطالب سایت در این خصوص تهیه و تنظیم شده اند که بدیهی است اعمال آنها در شرایط جدی بیماری بدون مشورت با پزشک نمی تواند کار معقولی باشد.

نتیجتا سایت اکسیرطب هیچگونه تعهدی نسبت به عمل خودسرانه افراد به مطالب گفته شده ی سایت بدون مشورت با پزشک های متخصص نخواهد داشت و بارها در مطالب سایت نیز به آن اشاره کرده است.

بنابراین خواهشا عزیزان در تفکیک مسائل خطرآفرین و بی خطر هوشیار باشید و فراموش نکنید که همواره حرف اول و آخر را پزشکی می زند که شما را معاینه کرده و از شیوه عملکرد بدن شما به خوبی آگاه است و در پزشکی قانون کلی ای که بر همه افراد صادق باشد وجود ندارد.

سلب مسئولیت از رپورتاژ ها و لینک های خارجی

تمامی رپورتاژ های منتشر شده در سایت و لینک های داخلی صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند و سایت اکسیرطب هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد. لذا مجموعه اکسیرطب نه آنها را رد می کند و نه اثبات. بارها مطالب مختلفی در سایت اکسیرطب با عنوان رپورتاژ آگهی درج شده است و یا لینک های خارجی زیادی داده شده است که اینها به هیچ وجه به منزله تایید و توصیه نمی باشند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند. لذا مسئولیت استفاده از خدمات و محصولات آنها و یا هر چیز مورد دیگری بر عهده خود افراد و یا سایت ارائه دهنده می باشد.
بعلاوه در خصوص محتوای منتشر شده در رپورتاژ ها نیز مجموعه اکسیرطب مسئولیتی ندارد و تماما بر عهده شخص آگهی دهنده می باشد.