20 روش پسردار شدن بصورت طبیعی ، چی بخوریم برای پسردار شدن؟

توجه کنید : مواردی که در این مقاله برای دختر دار شدن بیان شده بصورت کلی و استاندارد های طبیعی پسر دار شدن است و یقینا مزاج و شرایط هر زن و مردی متفاوت است پس حتما قبل از انجام به این دستورات ، با پزشک خود مشورت کنید ( سایت اکسیرطب هیچ گونه مسئولیتی برای انجام این دستورات توسط شما ندارد .) 

معین کردن جنس فرزند، از قدیم الایام برای انسان ها یکی از جنجالی ترین چالش ها بوده است و باید دانست که این تعیین، بنابر خواست خدا خواهد بود و ما هر چه قدر هم تلاش کنیم در آخر آنچه خدا برای ما مصلحت بداند همان را اجرا می کند ولی در این بین ما هم باید تلاش خود را در جهت رسیدن به خواسته های خودمان انجام بدهیم ولی به هرنتیجه ای که رسیدیم از آن راضی باشیم.

اما خبر خوب در آنجاست که گیاهان دارویی فراوانی در این زمینه وجود دارند که شما با بهره گیری از آنها می توانید تاثیر خوبی در تعیین فرزندانتان بگذارید و در ادامه به بررسی این گیاهان می پردازیم.

چرا ما سراغ تعیین جنسیت فرزندانمان می رویم؟

تعیین جنس فرزند از جانب والدین به دلائل مختلفی می تواند باشد:

1) دلایل پزشکی: درصدی از بیماری ها هستند که فقط می توانند جنس مذکر را مبتلا کنند و طبق پیش بینی های دکتر مربوطه در صورتی که زوجین فرزند پسری به دنیا بیاورند، آن فرزند دچار آن بیماری می شود. در اینجا منطقی است که مثلا والدین فرزند دختر را بخواهند و … .

2) دلایل احساسی: ممکن است خانواده ای 3 فرزند دختر دارد و دوست دارد که پسر داشتن را هم تجربه کند و یا بالعکس که در اینجا سراغ تعیین جنس فرزند می روند.

3) دلایلی دیگر از قبیل دلائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و … .

 

تاثیر مادر در تعیین جنسیت فرزند:

محیط بدن مادر از جهت اسیدی یا قلیایی بودن تاثیرات بالقوه ای در جنسیت فرزند دارد اما توضیحات بیشتر؛

اگر محیط واژن، در زمان لقاح کروموزوم ها قلیایی باشد، جنسیت فرزند به سمت پسر بودن کشیده می شود و در صورتی که محیط واژن اسیدی باشد، فرزند به سمت دختر بودن می رود.

برای پسردار شدن، واژن خود را قلیایی کنید: در صورتی که واژن خود را با جوش شیرین شست و شو بدهید، واژن خود را قلیایی کرده اید.

برای دختردار شدن، واژن خود را اسیدی کنید: اگر واژن خود را با آبلیمو شست و شو بدهید، واژن شما اسیدی خواهد شد.

البته باید دانست از اساسی ترین عواملی که می تواند شما را صاحب پسر یا دختر کند، زمان مقاربت شما است که باید مقاربت خود را با زمان تخمک گذاری به شکلی خاص تنظیم نمود.

پسر می خواهید؟

سعی کنید در روز تخمک گذاری مقاربت و لقاح را صورت بدهید.( یعنی در چهاردهمین روز از عادت ماهیانه زن). در این تاریخ احتمال بارداری پسر خیلی بالاتر است.

به عبارت دقیق تر:

24 ساعت قبل از تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از آن نزدیکی را انجام دهید و پسردار شوید.

دختر می خواهید؟

در این شرایط باید 3 روز قبل از تخمک گذاری مقاربت و لقاح را انجام بدهید تا صاحب فرزند دختر بشوید.

مطالعه کنید 👈 ۲۲ روش دختر دار شدن با راهکار های طبیعی
تعیین جنسیت در دست پدران است

در مرحله اول باید بدانید که جنسیت فرزند شما کاملا بر عهده پدران است و در این زمینه مادران نمی توانند هیچ تاثیری بگذارند. اما چرا قاعده به این شکل است؟!

در جواب شما باید گفت: مردان دارای دو کروموزوم x,y در اسپرم خود هستند ولی خانم ها تنها دارای دو کروموزم x,x هستند که این بدان معناست که خانم ها کروموزوم y را در تخمک خود ندارند و روند شکل گیری فرزند به این شکل است که اگر در هنگام آمیزش، کروموزوم y مرد به تخمک زن وارد شود، فرزند پسر خواهد شد و اگر کروموزوم x مرد وارد تخمک زن بشود، در اینجا فرزند دختر خواهد بود.

بنابراین همه چیز به پدران و مرد ها بستگی دارد؛ و در نتیجه حتما مردان در این موضوع پیگیری بیشتری داشته باشند.

وظیفه ما برای تعیین جنسیت فرزند: باید با روش های طبیعی و گیاهان دارویی سعی کنیم کروموزوم Y پدر را وارد تخمک مادر کنیم تا فرزند، پسر شود، که در این بخش به بیان برنامه غذایی برای پسردار شدن و می پردازیم و همچنین قدرتمند ترین گیاهان دارویی را هم معرفی می کنیم.

توجه کنید؛ این نسخه های گفته شده اولا از جهت هزینه، در مقایسه با بسیاری از دیگر نسخه ها بسیار کمتر است و ثانیا حتی اگر در پسردار شدن شما هم موثر نباشد (که قطعا موثر است و کارایی بالایی دارد) بسیاری از خواص دارویی و درمانی آن برای شما مفید خواهد بود و ثالثا هیچ ضرری هم برای شما ندارد.

بنابراین با خیالی آسوده سراغ این گیاهان دارویی بروید.

روش های پسردار شدن
روش های پسردار شدن

برنامه جامع غذایی برای بارداری پسر

 

غذاهایی که باید بخورید:

 

1) حتما عرق کاسنی بخورید

همانطور که در مقاله خواص عرق کاسنی هم گفتیم، عرق کاسنی برای پسردار شدن بسیار مفید و موثر است.

حتی بنا به نقل هایی که شده است امام صادق (علیه السلام) فرمودند: مصرف عرق کاسنی  موجب افزایش مایع منی می شود و در جهت تولد فرزند پسر موثر است و همچنین فرزندی خوش سیما و خوش طینت و اصلاح مزاج شده به شما داده می شود.

همچنین ایشان فرمودند: بر تو باد نوشیدن عرق کاسنی که باعث افزایش منی می شود، فرزندان شما را زیاد می کند.

به طور کلی باید دانست که روایاتی که گویای آن است که شما با عرق کاسنی می توانید صاحب پسر شوید زیاد هستند و اینها را به عنوان نمونه بیان کردیم.

 

2) خانم ها؛ چای اسطوخودوس نوش جان کنید

شما با مصرف چای اسطوخودوس به منافع درمانی بسیاری می رسید و از جمله خواص آن، کمک به پسردار شدن شما می باشد.

اگر بتوانید چای اسطوخودوس را همراه با رزماری مصرف کنید خیلی بهتر است.

روش های استفاده از اسطوخودوس:

1) شما می توانید قبل از خواب یک فنجان چای اسطوخودوس نوش جان کنید.

2) روغن اسطوخودوس یا کرمی که در ترکیب خود اسطوخودوس دارد را به پایین شکم خودتان بمالید تا محیط بدن خود را قلیایی کنید.

 

3) مصرف زنجبیل برای خانم های سرد مزاج 

اگر از طبعی سرد برخوردار هستید حتما زنجبیل را به برنامه غذایی خود اضافه کنید و روش های مختلف مصرف آنرا در مقاله خواص زنجبیل کامل توضیح دادیم … .

 

4) خانم ها؛ لیمو خوب بخورید

باوری که شاید عموم مردم دارند آن است لیمو میوه ای است که بدن را اسیدی می کند ولی این باور خطاست. شما با خوردن لیمو، محیط بدن خود را قلیایی کرده اید و در نتیجه احتمال پسردار شدن خود را افزایش داده اید.

بهترین روش مصرف لیمو آن است که لیمونادی تازه و بدون شکر تهیه کنید.

هشدار: توجه کنید که هرگز لیمو را با شکر مصرف نکنید زیرا این ترکیب بدن شما را اسیدی می کند و دختر دار می شوید.

 

پسردار شدن

5) آقایون؛ قهوه مهم است

آقایون سعی کنید حتما قبل از برقراری رابطه جنسی قهوه مرغوب نوش جان کنید که خواص قهوه موجب افزایش و فعال تر شدن اسپرمy می شود و در نتیجه احتمال پسردار شدن شما بالا می رود.

 

6) خانم ها؛ آب فراموش نشود

مبتنی بر آنچه در طب سنتی گفته شده است اگر زوجین می خواهند پسردار شوند پس خانم ها نباید اجازه بدهند که آب بدنشان کم بشود. لذا آب زیاد مصرف کنید و اجازه ندهید که آب بدن شما کم شود.

 

7) غذاهایی که شیرین هستند مصرف کنید

مواد غذایی همچون عسل، آبنبات، نبات و … . سعی شود که این خوراکی ها اولا از شیرینی طبیعی تولید شده باشد و ثانیا از طبعی گرم برخوردار باشند و همچنین در آخر باید گفت که از کافئین هم برخوردار نباشد.

 

8) چای رزماری عالی است

شما خانم ها می توانید با مصرف چای رزماری که یک ضد التهاب قوی است و سرشار از انواع ویتامین ها است، بدن خود را قلیایی کنید و در نتیجه احتمال بارداری پسر خود را افزایش دهید.

 

پسردار شدن

9) میوه هم زیاد بخورید

الف) سعی کنید حتما از میوه هایی که دارای سدیم و پتاسم هستند در این دوران استفاده کنید؛

بنابراین سیب، خیار، آلو، گوجه سبز، موز، هلو، گیلاس، انجیر، خربزه، زردآلو و توت فرنگی بیشتر بخورید.

ب) میوه هایی که دارای طبع گرم هستند هم خوب مصرف کنید مثلا؛ انجیر، انگور خیلی مفید هستند.

ج) میوه های خشکی که پتاسیم بالایی دارند را فراموش نکنید لذا خرما، انجیر خشک، کشمش، برگ زردآلو و آلو بخارا خشک را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

 

10) وعده صبحانه را حتما حتما مصرف کنید

 

11)گوشت قرمز را مصرف کنید

 

غذاهایی که نباید بخورید:

 

⭕ گوشت سفید و غذاهای دریایی ممنوع

 

⭕ لبنیات برای سرد مزاج ها خوب نیست

 

⭕ ماء الشعیر و نوشیدنی های الکلی

 

⭕ کرفس و خورشت کرفس هم جایز نیست

 

پسردار شدن

8نکته اساسی برای پسردار شدن زن و شوهر ها

 

🧕) خانم ها؛ سعی کنید روزی یک انار ترش را به همراه پرده‌های نازک روی دانه‌ های آن نوش جان کنید این کار برای بارداری پسر مفید است
🤵) آقایون؛ یک روز در میان خاگینه مصرف کنید. خاگینه را باید به این صورت پخت که دو عدد تخم مرغ را ترکیب می کنید و پیازی سفید و رنده شده را به آن اضافه می کنید و در آخر هم روغن زیتونی خوردنی و مرغوب را به آنها می افزاییم و حالا این ترکیب را با حرارتی معمولی آماده کنید و نوش جان کنید.
🧕 🤵) خانم ها و آقایان؛ باید دقت کنید که در فرآیند مقاربت، خانم ها زودتر از آقایان به انزال برسند.
🧕 🤵 ) خانم ها و آقایان؛ سعی کنید به شکل منظم هفته ای یک مرتبه نزدیکی داشته باشید و خیلی بهتر است که این مقاربت در یکی از شب های دوشنبه یا سه‌شنبه یا پنج‌شنبه و یا جمعه انجام بشود و حتی الامکان سعی کنید نزدیک به اذان صبح صورت گیرد. هشدار: مقاربت شما نباید در شب اول و آخر و همچنین نیمه ماه قمری صورت بگیرد.
🧕) خانم ها؛ در اول و آخر غذای خودتان نمک خوراکی میل کنید (نمک دریا یا پودر سنگ نمک). هشدار: در مصرف نمک زیاده روی نکنید و در یک شبانه روز نباید بیش از 4گرم نمک مصرف کنید.
6) زن و شوهر های عزیز؛ در برنامه غذایی خود، غذاهایی را انتخاب کنید که از پتاسیم، سدیم و فسفر خوبی برخوردار باشند که به عنوان نمونه به خوراکی هایی همچون؛ حلوا خرمایی (ترکیبی از ارده و خرما)، عرق کاسنی، کاهو، جعفری، سکنجبیل، خاویار، میگو و … .
7) توصیه اول در برنامه غذایی زن و شوهر ها؛ صبح ها سعی کنید عسل طبیعی را همراه با آویشن میل کنید. یا اینکه می توانید عسل طبیعی کوهی را با مخلوطی از شیر تازه گاو نوش جان کنید.
8) توصیه دوم در برنامه غذایی زن و شوهر ها؛ بعد از هر وعده غذایی بسیار مناسب است که یک سیب رسیده شیرین میل کنید و آقایان هم سعی کنند 2هفته قبل از مقاربت و نزدیکی، روزانه 2عدد میوه شاه بلوط مصرف کنند.

امیدواریم همه شما زوج های عزیز به آرزوی خود برسید🤲🤲

سوالات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید … .


 

این مقاله صرفا جهت مطالعاتی دارد وبرای استفاده از دستورات طبی آن حتما با پزشک سایت مشورت شود. مسئولیت استفاده خودسرانه از گیاهان دارویی یا داروهای گیاهی بدون مشورت با پزشک بعهده خود فرد است. برای ویزیت رایگان به این بخش مراجعه کنید (ویزیت رایگان) باتشکر. اکسیرطب.
ممکن است شما دوست داشته باشید
15 نظرات
 1. امیری می گوید

  واقعا برای سایت جنسیتی تون متاسفم
  بچه باید سالم‌باشه هرچی ک میخاد باشه
  این خزعبلات رو منتشر نکنید

  1. تیم تحقیقاتی اکسیرطب می گوید

   نیازی به تاسف شما نیست دوست عزیز
   اینکه تمام امور دست خداوند است شکی نیست.
   و مهم این است که بچه سالم باشد . اما همین خداوند است که گیاهان و راه هایی قرار داده برای انتخاب همین موضوع .
   لطفا اینقدر سربسته فکر نکنید
   خانواده هایی هستن که ناله میکنند بخاطره دختر دار شدن زیاد و این بخاطره مزاج های زن و شوهر هست.

 2. مامان نور می گوید

  خیلی ممنون از راهنمایی شما که این همه زحمت کشیدید آیا روغن سیاه دانه خوبه برای پسر دار شدن

  1. تیم تحقیقاتی اکسیرطب می گوید

   خواهش میکنم توجه کنید استفاده یا هر اقدامی برای پسر دار شدن منوط به دستور پزشک میباشد
   چون مزاج های بدن هر خانمی متفاوت است.
   سعی کنید یه مشورتی داشته باشید

 3. Sheida می گوید

  ممنون عالی بود…

 4. مامان محمد معین می گوید

  عااااالی و بسیار مفید،الهی خدا سلامتی بده بهتون

  1. تیم تحقیقاتی اکسیرطب می گوید

   سلام وقت بخیر
   حواهش میکنم امیدوارم نتیجه بخش باشه

 5. نیما می گوید

  انشالله این سری پسر دار بشم

 6. مشکات می گوید

  خیلی ممنونم…نکاتی که گفتید کاملا کلیدی و مهم بودن…من الان دوهفته ست که توی رژیم هستم دعا کنید خداوند مقدر کنه و از فضلش یه پسر سالم و صالح به من عنایت کنه

  1. زینب صفایی می گوید

   انشالله خداوند به شما فرزند سالم و زیبا دهد

 7. احمدی می گوید

  ممنون برای اطلاعاتی که دراختیارمخاطب گذاشتید👌👏🙏

  1. زینب صفایی می گوید

   سلامت باشید ولی توجه کنید بدون دستور پرشک هر دستوری رو مصرف نکنید

 8. مرتضی می گوید

  ببخشید من تو اینترنت خوندم نوشته بود عرق کاسنی طبع سرد داره از طرفی هم اهل بیت خیلی گفتن که برای پسر دار شدن استفاده بشه بلاخره نفهمیدیم کدوم سرده یا گرمه؟

 9. فاطمه می گوید

  اقایون باید استفاده کنن اگه دختر میخواید خانوما

 10. M. Alinejhad می گوید

  عالی. ممنون خیلی پرمحتوا بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.