22 روش دختر دار شدن با راهکار های طبیعی

توجه کنید : مواردی که در این مقاله برای دختر دار شدن بیان شده بصورت کلی و استاندارد های طبیعی دختر دار شدن است و یقینا مزاج و شرایط هر زن و مردی متفاوت است پس حتما قبل از انجام به این دستورات ، با پزشک خود مشورت کنید ( سایت اکسیرطب هیچ گونه مسئولیتی برای انجام این دستورات توسط شما ندارد .) 
برای دختردار شدن باید میوه های ترش مصرف کنید و مواد غذایی حاوی منیزیم و کلسیم را بیشتر بخورید و مصرف نمک و هر آنچه سدیم دارد را کاهش دهید و … . دختردار شدن یک آرزوی قابل تحقق است و فقط کافی است که شما نکات گفته شده در این مقاله را به دقت بخوانید.

مقدمه ای مهم:
در نگاه طب سنتی، تعیین جنسیت فرزند، به یک سری از دستورالعمل های غذایی محدود نمی شود و شامل موارد زیادی همچون شیوه نزدیکی، ورزش، سن و سال و … می باشد که ما در مجموعه اکسیر طب سعی کرده ایم اساسی ترین ارکان موثر در دختردار شدن را برایتان مطرح کنیم پس ما را برای رسیدن به فرزندی دختر تا انتها دنبال کنید … .

10 نکته حیاتی برای نزدیکی که حتما باید رعایت کنید

1. 🧕 خانم ها؛ باید سعی کنید که 30 دقیقه قبل از نزدیکی، پنبه را به سرکه سیب آغشته کنید و آنرا در واژن خود قرار داده و بیرون بیاورید و واژن خود را با آن شست و شو بدهید.

2. 🧕 🤵 خانم ها و آقایان؛ به هیچ وجه نباید سه روز قبل از تخمک گذاری با همسرتان نزدیکی داشته باشید.

3. 🧕 خانم ها؛ در عمل نزدیکی شما باید قبل از شوهرانتان به انزال برسید.

4. 🤵 آقایون؛ در عمل نزدیکی نباید دخول عمیقی داشته باشید، زیرا اسپرم های پسردار از اسپرم های دختردار بسیار سریع تر هستند و در نتیجه اگر در هنگام انزال، فاصله بیشتری با رحم وجود داشته باشد، احتمال پیروزی اسپرم های دختردار بیشتر است.

5. 🧕 🤵 خانم ها و آقایان؛ سعی شود بهترین حالت نزدیکی که امام صادق (علیه السلام) فرمودند رعایت شود؛ یعنی خانم به پشت خوابیده و شوهر هم به سمت پهلوی چپ بخوابد.

6. 🤵 آقایون؛ تا قبل از آنکه همسر شما باردار شود، سفارش می کنیم که روزانه یک قاشق چای خوری از دم کرده رازیانه را مصرف کنید و همچنین خیلی خوب است که عدسی یا گوشت سفید ( کبابی و یا آبگوشتی تفاوت خاصی ندارد) را به عنوان ناهار مصرف کنید.

7. 🧕 🤵 خانم ها و آقایان؛ همراه با ناهار و شام خودتان لیمو شیرین را فراموش نکنید که باید مصرف شود.

8. 🧕 🤵 خانم ها و آقایان؛ 2 هفته قبل از نزدیکی سعی کنید که از مواد غذایی ای که دارای کلسیم و منیزیم منناسب هستند استفاده کنید. و خوب است به این برنامه عمل شود؛
که زن و شوهر هر روز صبح در حالی که ناشتا هستند،21 عدد مویز بدون‌هسته میل کنند و برای صبحانه هم شیر گاو به همراه عسل گون مصرف کنند. همچنین خوب است که در اول غذا خوردن به اندازه نوک یک قاشق چای خوری از سرکه طبیعی انگور عسکری استفاده کنید. برای عصرانه سعی کنید ترکیبی از عسل طبیعی و عناب را مصرف کنید و همچنین هلو، زردآلو، گیلاس، برگه هلو و برگه زرد آلو میل بفرمایید. در این بین خوب است که آقایون عطر سنجد یا گل سنجد را بو کنند و خانم ها هم گُل سرخ آتشی یا همان تی رز و یا عطر آنرا بو کنند.

9. 🧕 خانم ها؛ رسیدن به ارگاسم موجب قلیایی شدن بدن شما خانم ها می شود و در نتیجه شرایط برای بقاء اسپرم های پسرداز بهتر خواهد بود. در نتیجه اگر دختر می خواهید سعی کنید در نزدیکی های خود به ارگاسم نرسید تا زمانی که باردار می شوید.

10. 🧕 🤵 خانم ها و آقایان؛ سعی کنید تا یک مدتی روابط زناشویی خود را افزایش دهید، چراکه در این حالت اسپرم های شوهر کاهش می یابد و در نتیجه اسپرم های پسردار کاهش می یابد. در این زمان است که اسپرم های دختردار شانس بالاتری دارند تا خودشان را به رحم برسانند و تخمک را بارور سازند.

✅ زن و شوهر های عزیز؛ در پایان توصیه می کنیم که سعی کنید قبل از نزدیکی، نشاط و خوشدلی داشته باشید و همچنین نزدیکی را در زمان شهوت صادق انجام بدهید تا احتمال دختردار شدن خود را افزایش بدهید.


برای دختردار شدن چی بخوریم و چی نخوریم؟

دختردار شدن

مواد غذایی حاوی کلسیم فراموش نشود
شما با استفاده از مواد غذایی غنی شده از کلسیم می توانیدPH بدن خود را تغییر داده و در نتیجه شانس دختردار شدن خود را افزایش دهید.

بنابراین سعی کنید از لبنیات کم چرب، شیر، شلغم، بادام، ماهی ساردین، اسفناج و سویا استفاده بیشتری بکنید.

مرکبات را خوب مصرف کنید
میوه هایی که برای دختردار شدن توصیه می شود عبارتند از؛ انواع میوه های ترش مثل انار و پرتقال ترش، خیار،کاهو، گشنیز تازه، کدو سبزه.

غذاهای سرد بیشتر بخورید
اگر به دنبال فرزند دختر هستید از سردی ها بیشتر مصرف کنید و اگر پسر بخواهید هم باید از گرمی ها بیشتر مصرف کنید.

منیزم زیادی مصرف کنید
در اینجا به برخی از مهم ترین موادی که دارای منیزم است اشاره می کنیم:
سویا، جوانه گندم، چغندر، اسفناج، گردو، سبزیجات برگ سبز دار، کاکائو، گندم سبوس دار و … .

نمک و هر آنچه سدیم دارد را کمتر بخورید
نمک حاوی سدیم است و سدیم هم امکان زنده ماندن اسپرم های پسردار را بالا می برد. بنابراین سعی کنید هر آنچه حاوی سدیم است را کمتر مصرف کنید و ما به برخی از این غذاها اشاره می کنیم: ماهی دودی، ماهی آزاد، میگو، کالباس، تن ماهی، گوشت های فراوری شده، اسنک های شور، پنیر شور، سیب زمینی، زیتون و … که بهتر است این موارد را کمتر مصرف کنید.

چایی های گیاهی و دختردار شدن:

اگر به دنبال دختردار شدن هستید نباید سراغ چایی های گیاهی بروید چراکه این چایی ها رابطه خوبی با اسپرم های دختردار ندارند.

بنابراین سراغ چای گیاهی نعناع و زیرفون نروید و همچنین علف گندم هم از سری گیاهان دارویی ای است که نباید سراغ آن رفت.
شما می توانید در عوض از دمنوش قاصدک استفاده کنید که برای دختردار شدن مفید است زیرا منبع خوبی از روی، منیزوم و ویتامین ب می باشد که شرایط واژن را برای زنده ماندن اسپرم های دختردار مهیا می کند.

دختردار شدن

وظائف آقایون برای دختردار شدن چیست؟

تا جوان هستید، بچه دار شوید

درست است که ساعت بیولوژیکی خانم ها در تعیین زمان بارداری از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است ولی باید دانست که مردان بعد از 40 سالگی، قدرت باردار کردن همسر خود را کمتر از گدشته خواهند داشت و بعد از 50 سالگی هم کیفیت و تعداد اسپرم ها کاهش می یابد و در نتیجه قدرت باردار کردن آنها کاهش می یابد.


سیگار و مشروبات الکلی مضر هستند

بر اساس گفته های متخصصان مربوطه، نوشیدنی های الکلی تعداد اسپرم ها را کاهش می دهد و همچنین سیگار هم همین تاثیر را می گذارد بنابراین دور این آیتم ها را برای دختردار شدن کنار بگذارید.


بیضه ها را سرد نگه دارید

این توصیه، یک توصیه عمومی برای مردان است و اگر پسر هم بخواهید، باز هم همین توصیه را به شما می کنیم پس حتما سعی کنید برای سلامتی خودتان و بچه دار شدن بیضه های خود را سرد نگه دارید و در وان آب داغ زیاد نشینید و از رفتن به اتاق بخار و سونا خودداری کرده و ترجیحا شلوار های تنگ نپوشید و همچنین لپ تاب را بر روی پای خود قرار ندهید.


لطفا هر ورزشی نکنید

بله ورزش کردن خوب است ولی باید دانست که برخی از ورزش ها در طولانی مدت می توانند قدرت بچه دار شدن شما را کاهش بدهند همچون دوچرخه سواری که شما با نشستن بر روی صتدلی دوچرخه و فشاری که بدن خود وارد می کنید، موجب افزایش دمای بیضه ها بشود. همچنین لباس های ورزشی ای که تنگ هستند نیز مضر هستند.

البته اینرا هم باید دانست که؛

به طور کلی ورزش کردن موجب افزایش تعداد اسپرم در مردان می شود.


2 نکته حیاتی و پایانی:

1) تابستان فصل دختردار شدن

آب و هوا و زمان هم از عوامل مهم و موثر در تعیین جنسیت فرزند به شمار می روند.
در فصل تابستان ، خون به سطح پوست می رسد و اعضای بدن سردتر می شوند و همین امر احتمال دختردار شدن را افزایش می دهد.
در فصل زمستان خون به درون بدن برمی گردد و در نتیجه اعضای بدن گرم تر می شوند که در اینجا شانس پسردار شدن بالا می رود.

2) خانم ها؛ محیط بدن خود را اسیدی کنید

سعی کنید واژن را با یک مایع اسیدی شست و شو بدهید و توجه کنید که این مایع بسیار بسیار رقیق باشد همچون آبلیمو. شما با این کار محیط بدن خود را اسیدی می کنید که اسیدی بودن بدن موجب دختردار شدنمی شود.
زمان انجام کار:
شما باید 5 تا 6 ماه قبل از اینکه به باردار شدن اقدام کنید، این کار را شروع کنید و به طور منظم و متناوب این شست و شو را انجام دهید.
در ضمن برای شست و شوی واژن با آبلیمو، یک قاشق مرباخوری از آبلیمو را با یک لیوان آب (تقریبا 240 سی سی) ترکیب کرده و شست و شو را انجام دهید.

 


اگر در خصوص این موضوع تجربه یا سوالی دارید، آنرا با ما از طریق نظرات در میان بگذارید … .


 

این مقاله صرفا جهت مطالعاتی دارد وبرای استفاده از دستورات طبی آن حتما با پزشک سایت مشورت شود. مسئولیت استفاده خودسرانه از گیاهان دارویی یا داروهای گیاهی بدون مشورت با پزشک بعهده خود فرد است. برای ویزیت رایگان به این بخش مراجعه کنید (ویزیت رایگان) باتشکر. اکسیرطب.
ممکن است شما دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. مریم محمدی می گوید

  اول آخر هر چی خدا بخواد همون میشه
  ولی با این راهکار های طبیعی بنظرم میشه کنترل کرد .

 2. انسی می گوید

  سلام ممنون از توضیحاتتون خیلی خوب بود. خانم صفایی تا حالا شستشو واژن با آبلیمو رو نشنیده بودم، ی وقت باعث بروز عفونت نشه؟ میشه ترکیب سرگه سفید یا سرکه سیب با آب رو استفاده کنم؟ یا آبلیمو موثر تر هست؟

  1. زینب صفایی می گوید

   سلام انسی جان خوبی
   عزیزم این موارد بصورت کلی بیان شده
   طبع و مزاج هر زنی متفاوت است و بسته به شرایطش باید اقدامی انجام دهد . حتما قبلش با پزشکتون مشورت بگیرید

 3. زهرا می گوید

  سلام ودرود
  من طبعم گرم هست ولی معدم سرد چکار کنم دوتا
  فرزند پسر دارم
  دوست دارم دختر داشته باشم

  1. حکیم مصطفی لبیکی می گوید

   با مطب خانم دکتر تن ساز تماس بگیرید

 4. سمانه می گوید

  سلام ممنونم از اطلاعات خوب و مفیدتون من میخوام دخترداربشم چندتا سوال داشتم
  خوردن سبزی خوردن هم باید ترک کنم البته شنیدم خوردن تربچه و پیازچه خیلی خوبه میخواستم بدونم سبزی خوردن چطور میشه بخورم؟
  خوردن دانه چیا و کینوا چطور سرشار از کلسیم و منیزیم هست بخرم استفاده کنم؟
  ممنونم از شما

  1. تیم تحقیقاتی اکسیرطب می گوید

   سلام وقت بخیر
   خواهش میکنم با پزشک خودتون این مورد رو مشورت داشته باشید .
   پزشک این مقاله فعلا در دسترس نیست که به شما پاسخ بدهد.
   خیلی ممنون از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.